DWUDZIESTA TRZECIA NIEDZIELA ZWYKŁA – 8 września 2024

1. Dzisiejsza niedziela rozpoczyna XIV Tydzień Wychowania pod hasłem „Wychowujmy razem. Módlmy się za wszystkich rodziców, wychowawców i nauczycieli, aby swoim przykładem dawali przykład dobrego życia.

2. W tym tygodniu wspominamy:
– w piątek św. Jana Chryzostoma.

3. W sobotę 14 września będziemy przeżywać święto Podwyższenia Krzyża świętego.

4. W każdy piątek września o godz. 19:00 zapraszamy do naszej bazyliki na koncerty organowe w wykonaniu „Młodych Mistrzów”. Wstęp wolny.

5. W przyszłą niedzielę 15 września o godz. 16:00 w naszej Bazylice odbędzie się nabożeństwo, po którym wyruszy procesja dziękczynno–błagalna z relikwiami św. Stanisława i św. Doroty w 27. rocznicę wielkiej powodzi na Dolnym Śląsku i we Wrocławiu. Zakończy się ona Mszą św. pod przewodnictwem Ks. Biskupa Macieja Małygi w kościele św. Stanisława, św. Doroty i św. Wacława. Zachęcamy do udziału w tym wydarzeniu.

6. Zapraszamy na cotygodniowe Msze św. dla rodzin z dziećmi w każdą niedzielę o godz. 10:00.

7. Informujemy, że istnieje możliwość przystąpienia do I Komunii świętej oraz do sakramentu Bierzmowania dzieci, młodzieży, a także dorosłych z naszej parafii oraz z całego Garnizonu Wrocław. Chętnych prosimy o zapisywanie się w kancelarii parafialnej lub zakrystii do końca września.

8. Podczas ostatniej kwesty wolontariusze Parafialnego Caritas zebrali do puszek 1.235 zł. Bóg zapłać za złożone ofiary.

9. Solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia życzymy zdrowia, potrzebnych łask oraz Bożego błogosławieństwa.

7 września 2024 | Ogłoszenia duszpasterskie | Możliwość komentowania DWUDZIESTA TRZECIA NIEDZIELA ZWYKŁA – 8 września 2024 została wyłączona