CZTERNASTA NIEDZIELA ZWYKŁA – 7 lipca 2024

1. Dzisiaj przeżywamy pierwszą niedzielę lipca. Na zakończenie każdej Mszy św. zapraszamy na krótką adorację Najświętszego Sakramentu.

2. W tym tygodniu wspominamy:

– w poniedziałek św. Jana z Dukli – prezbitera,

– w czwartek św. Benedykta – opata – patrona Europy,

– w piątek św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu – biskupa i męczennika,

– w sobotę św. Andrzeja Świerada i Benedykta – pustelników.

3.Dziś wolontariusze parafialnego Caritas zbierają do puszek ofiary na pomoc dla rodzin w trudnej sytuacji materialnej.
Wszystkim ofiarodawcom serdecznie dziękujemy za okazane wsparcie.

4. W każdy piątek lipca, sierpnia i września o godz. 19:00 zapraszamy do naszej bazyliki na letnie koncerty organowe w wykonaniu Młodych Mistrzów. Wstęp wolny.

5. Solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia życzymy zdrowia, potrzebnych łask oraz Bożego błogosławieństwa a wszystkim przebywającym na wakacjach życzymy dobrego wypoczynku oraz bezpiecznego podróżowania.

5 lipca 2024 | Ogłoszenia duszpasterskie | Możliwość komentowania CZTERNASTA NIEDZIELA ZWYKŁA – 7 lipca 2024 została wyłączona