TRZYNASTA NIEDZIELA ZWYKŁA – 30 CZERWCA 2024

1. Dzisiaj obchodzimy trzynastą niedzielę zwykłą.

2. W tygodniu wspominamy:

– w środę św. Tomasza Apostoła.

– w sobotę bł. Marie Teresę Ledóchowską.

3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca:

– w pierwszy czwartek zapraszamy na całodzienną adorację Najświętszego Sakramentu,

– w pierwszy piątek zachęcamy do skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania,

– w pierwszą sobotę po Mszy św. porannej o godz. 8.00 zapraszamy do udziału w nabożeństwie wynagradzającym Niepokalanemu Sercu Maryi. Tego dnia w godzinach porannych udamy się z posługą sakramentalną do chorych z naszej parafii.

4. W każdy piątek lipca, sierpnia i września o godz. 19.00 zapraszamy do naszej bazyliki na letnie koncerty organowe w wykonaniu Młodych Mistrzów. Wstęp wolny.

5. Decyzją Biskupa Polowego Wojska Polskiego Wiesława LECHOWICZA ks. ppłk Maksymilian JEZIERSKI zostaje odwołany ze stanowiska wikariusza naszej parafii i mianowany kapelanem X i XI zmiany Polskiego Kontyngentu Wojskowego IRINI na Sycylii.

Serdecznie dziękujemy za posługę duszpasterską w naszej wojskowo – cywilnej wspólnocie i życzymy Bożego błogosławieństwa oraz potrzebnych darów do realizowania nowych zadań.

6. Solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia życzymy zdrowia, potrzebnych łask oraz Bożego błogosławieństwa a wszystkim przebywającym na wakacjach życzymy dobrego wypoczynku oraz bezpiecznego podróżowania.

30 czerwca 2024 | Ogłoszenia duszpasterskie | Możliwość komentowania TRZYNASTA NIEDZIELA ZWYKŁA – 30 CZERWCA 2024 została wyłączona