DZIESIĄTA NIEDZIELA ZWYKŁA – 9 czerwca 2024

1. Dzisiaj obchodzimy dziesiątą niedzielę zwykłą w ciągu roku.

2. Codziennie po Mszy św. wieczornej o godz. 18.00 zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe do Serca Pana Jezusa.

3. W tym tygodniu wspominamy:

– we wtorek św. Barnabę Apostoła,

– w czwartek św. Antoniego z Padwy,

– w piątek bł. Michała Kozala.

4. W sobotę 15 czerwca o godz. 11.00 w Archikatedrze Wrocławskiej będzie miała miejsce uroczysta Msza św. z okazji 11. rocznicy ingresu Księdza Arcybiskupa Józefa KUPNEGO – Metropolity Wrocławskiego.

5. W każdy piątek czerwca, lipca, sierpnia i września o godz. 19.00 zapraszamy do naszej bazyliki na letnie koncerty organowe w wykonaniu Młodych Mistrzów. Wstęp wolny.

6. Solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia życzymy zdrowia, potrzebnych łask oraz Bożego błogosławieństwa.

8 czerwca 2024 | Ogłoszenia duszpasterskie | Możliwość komentowania DZIESIĄTA NIEDZIELA ZWYKŁA – 9 czerwca 2024 została wyłączona